INTEGRÁCIA

Vaše názory

celkom 272
strana 8 / 28
Integrácia v Bratislave 2015- Ďakujeme za super zážitok.

5.10.2015 17:23 Petra Jakubková

Ahojte, chcem len napísať, že som sa na Integrácii cítila výborne, super atmosféra, super ľudia a najlepšie bolo to, že koľko slávnych ľudí prišlo podporiť deti a rodiny s problémami. :) Čo by som zmenila je, že keď sa chceli niektoré deti s niekym vyfotiť, tak počas koncertu stáli v rade a čakali ... ja by som to dala tak že by bol najprv koncert a po koncerte by bola autogramiáda :) to je asi všetko :) Ďakujem za super zážitok :)

Veľkééé Ďakujeme !!! Integrácia 2015

29.9.2015 17:27 Ana Szalayová

Ďakujeme za nádherný deň, krásne zážitky a pozitívnu energiu, ktorú sme si z koncertu priniesli. Sme vďační, že sme sa mohli tak super akcie zúčastniť.

Integrácia v Bratislave 2015

29.9.2015 17:25 Monika Fáberová

V mene celej školy ZŠ s MŠ Spišská Teplica Vám chcem poďakovať za to, že sme sa mohli zúčastniť 7.ročníka koncertu Integrácia 2015. Bol to pre nás neskutočný zážitok. Ďakujeme aj všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii celého koncertu. Určite ste to nemali ľahké. Spájať deti bez rozdielu je krásna myšlienka, ktorá ma svoje opodstatnenie. Veď pre všetky deti svieti slnko naozaj rovnako. Ďakujeme.

Integrácia v Bratislave 2015

28.9.2015 18:30 Natália Kačmarova

Na Integrácii 2015 v Bratislave sa mi veľmi páčilo. Bolo vidieť, že toto podujatie patrilo deťom a iba deťom. Povzbudivé slová od významných osobností a ich vystúpenia hovorili o tom, že sú tu pre nás. Ale hovoriť deťom, že majú snívať je ako hovoriť slnku, že ma svietiť. Je len na dospelých, či nám to umožnia. Veľmi sa mi páčili na úvod zahraniční speváci, ale slovenskí sa tiež nedali zahanbiť. Ešte raz ďakujem.

Integrácia v Bratislave 2015

26.9.2015 00:17 Ján Richter (minister práce sociálnych vecí a rodiny SR)

„Pozdravujem všetky moje deti z detských domovov a vyjadrujem potešenie byť spolu s vami na dnešnom veľkolepom podujatí. Integrácia predstavuje schopnosť spájať svet dospelých a detí. Verím, že aj tento koncert umožní, aby sme vstúpili do vášho, ešte krehkého detského sveta a že prispeje k ďalšej vzájomnej tolerancii a porozumeniu. Integráciou podporujeme začleňovanie do každodenných aktivít, či už hendikepované deti medzi zdravé, alebo deti, ktoré boli vyňaté z ich prirodzeného prostredia, späť do rodiny. Podporujem túto myšlienku a prajem si, aby sa obsah integrácie preniesol naplno do života pre každé jedno dieťa, pre jeho zdravý emocionálny, sociálny a osobnostný rozvoj.“

Integrácia v Bratislave 2015

24.9.2015 20:36 Peter Pellegrini - predseda NR SR

„Dnes som zažil neuveriteľnú vec. Takmer 12 000 detí, zdravých i tých, ktorí musia bojovať s rôznymi problémami, sa bavili v jednej hale s desiatkami osobností. Som rád, že som mohol byť jedným z nich. Ďakujem Slavomír Krafčák a OZ Integrácia.

Integrácia v Bratislave 2015

23.9.2015 19:41 Andrej Kiska, prezident SR

„Musíme si pomáhať. Bolo úžasné vidieť dnes 12 000 detí pohromade. Možno som mal z toho väčší zážitok ako ony. Boli to školáci z celého Slovenska, z východu aj zo západu. Školáci zo špeciálnych aj odborných škôl, detských domovov aj sociálnych zariadení, ktorí prišli na charitatívny koncert Integrácia. Teší ma, že som ich videl sedieť vedľa seba. Musíme byť k sebe ľudskí a empatickí. Musíme sa spájať. Integrácia je úžasný projekt o vzájomnej tolerancii a pomoci. Veľmi to dnes potrebujeme. Obrovské poďakovanie patrí organizátorom aj umelcom, vďaka ktorým mali dnes deti zase o niečo krajší deň.“

Integrácia v Bratislave 2015- Ďakujeme za nádherný zážitok.

22.9.2015 07:53 PaedDr. Soňa Kavecká

Dobrý deň, v mene všetkých zúčastnených žiakov ako i nás učiteľov sa chceme veľmi pekne POĎAKOVAŤ za náááádherný koncert - bol to pre nás úžasný zážitok!! Celá škola bola na druhý deň "hore nohami" :-), nakoľko deti rozprávali zážitky, ukazovali fotky, tešili sa ... - veľká VĎAKA všetkým organizátorom za taký krásny zážitok! Zároveň, sme neverili vlastným ušiam, keď sme počuli, že naša škola, resp. trieda vyhrala týždenný pobyt :-))) Perfektné :-)!! Viete nám poskytnúť bližšie informácie? Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME!

Integrácia v Bratislave 2015 - perfektná organizácia

21.9.2015 22:20 Božena Jašová - Sirotiarová

V Bratislave bolo super, perfektná organizácia, o rok prídeme znovu! Ďakujemeeee :)

Integrácia v Bratislave 2015

17.9.2015 18:09 Šzš-Šamorín Sai Somorja

To bol zážitok. Veľmi pekne ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť !

Pridanie názoru:

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS