INTEGRÁCIA

Vaše názory

celkom 272
strana 6 / 28
Zájazd za Jurajom Kuckom do Milána

22.5.2017 00:30 Matúš Kravčák, Poprad

Moje pocity a dojmy z tohto výletu sú vynikajúce. Bol to výlet s úžasnými ľuďmi a úžasnými zážitkami. Začalo to stretnutím s Jurajom Kuckom, ktorý pôsobil sympaticky a hlavne milo. Bol láskavý a dobrosrdečný, neodmietol „autogramiádu“, taktiež neodmietol ani fotenie a večera, na ktorú nás pozval – úžasné! Super jedlo, dobrá atmosféra, niet čo dodať. Ďalší deň sme sa naraňajkovali, presunuli sme sa do centra mesta, obišli sme všelijaké pamiatky, dali sme si vynikajúci obed, presunuli sme sa do „krčmy“, kde sme pozerali hokej a potom sa šlo na hotel, kúpila sa pizza a išlo sa spať. Pre mňa jeden s najlepších dní bol ten, keď sme šli ráno do centra pozrieť akvárium, potom sme sa rozdelili na dve skupiny. Jedna šla do kostola a druhá sa kochala krásami mesta. Opäť sme šli na obed a presunuli sa na hotel. O 18:00 sme vyrazili z hotela na legendárny štadión San Siro. Išli sme tam metrom priamo ku štadiónu. Bol to pre mňa nezabudnuteľný zážitok! Tá atmosféra, 60 tisíc ľudí – niečo neopísateľné. Posledný deň sme museli byť už 8:45 pobalení a vyrazili sme do najväčšieho zábavného parku v Taliansku. Prišli sme tam a opäť sme sa rozdelili na dve skupiny. V jednej boli tí odvážnejší a v druhej tí menej odvážni. Ja som bol v prvej. Chodili sme len na adrenalínové atrakcie. Bol to pre mňa nezabudnuteľný zážitok, proste super. ĎAKUJEM!

Neopakovateľné spomienky

20.6.2016 09:39 Mária Melicherová

Úžasní ľudia a úžasne akcie pre deti. Neopakovateľné spomienky si udržia deti navždy obzvlášť môj syn autista zo SŠI Považská Bystrica, ktorý ako z mnohých detí sa zúčastnili na koncerte v Bratislave. Odmenou pre mňa ako mamu je vidieť svoje dieťa šťastné. Ďakujem Vám.

Zájazd za Mariánom Hossom do Chicaga 2016

15.4.2016 16:20 Anna Mária Tekelová

Až dnes som si uvedomila, že som v Chicagu... Je to úžasné mesto, krásne pamiatky, milí ľudia. PS: Podporujte aj vy projekt Integrácia lebo budúci rok to môžte byť práve vy kto pôjde na úžasný výlet.

Zájazd za Mariánom Hossom do Chicaga 2016

15.4.2016 12:20 Veronika Ločová

Bolo naj, naj naj ... Chicago 2016. Ďakujem Integrácii. :)

Najväčšia charitatívna športová exhibícia 2015 v Prešove.

14.1.2016 10:50 Ľubomír Moravčík

„Takéto akcie sú dobré, pretože sa aj vyzbierajú nejaké peniažky a pomôže sa tým deťom, ktoré to potrebujú si myslím, že je to aj určitá zábava v tomto medzi sviatkovom období. Takže si myslím, že je to fantastická myšlienka a som tu po druhýkrát.“

Najväčšia charitatívna športová exhibícia 2015 v Prešove.

12.1.2016 13:53 Prezident Únie ligových klubov Ivan Kozák

„Fortuna liga je už dlhodobo partnerom tohto projektu, v podstate najväčšej charitatívnej akcie svojho druhu. Opäť sa tieto slová potvrdili, veď tribúny boli plné a všetci účastníci aj diváci veselí. Som rád, že sme ich trochu pozabávali a keď sme videli, akú silu a vôľu bojovať a žiť majú choré deti a aké sú osudy detí z domovov, znova sme si uvedomili, že naša pomoc je to najmenej, čo pre nich môžeme urobiť.“

Najväčšia charitatívna športová exhibícia 2015 v Prešove.

11.1.2016 10:13 Richard Lintner: prezident Pro-Hokeja

„S OZ Integrácia spolupracujeme už dlhšie, naposledy sme si užili spoločnú fantastickú akciu v lete v Bratislave. Do Prešova sme sa vrátil po veľkom minuloročnom úspechu a hlavným zmyslom tohto projektu je integrovať medzi seba deti bez ohľadu na vek, zdravotný stav či sociálne podmienky. Je to fantastický nápad a podobné podujatia podporíme vždy veľmi radi."

Integrácia

18.12.2015 14:22 Erika Brindakova Raszková

Je skvele, že ľudia si vzájomne pomáhajú. Tak by to malo byť. V jednote je sila :)))).

Integrácia 2015 v Bratislave.

9.11.2015 08:35 Mgr. Denisa Vekterová

Dobrý deň, dovoľte mi poďakovať sa za umožnenie zúčastniť sa koncertu INTEGRÁCIE 2015 s našimi deťmi. Bol to úžasne strávený čas pre detí plný zážitkov a emócií. Patrí Vám veľký obdiv a vďaka. S pozdravom a prianím všetkého dobrého .

Ďakujem.

29.10.2015 18:53 Zbierka na protézy

Rád by som sa poďakoval Mgr. Slavomírovi Krafčákovi, riaditeľovi OZ Integrácia svieti pre všetky deti rovnako, za pozvanie na super akciu v Mestskej hale v Prešove - Home Of Tatran Presov Handball Team a príspevok do mojej Zbierka na protézy. Veľmi si to vážim a úprimne ďakujem!

Pridanie názoru:

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS