INTEGRÁCIA

Vaše názory

celkom 289
strana 3 / 29
Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

12.11.2017 18:47 ZŠ s MŠ Bukovce

Dobrý deň! Hneď na začiatku sa chceme poďakovať, že sme sa mohli zúčastniť tohto Nadnárodného charitatívneho koncertu Integrácia. Celý tento projekt je založený na úžasnej myšlienke, že slnko svieti na všetkých rovnako a sme si všetci rovní. Vo Vašej práci je veľa ľudskosti a pomáhate tým, ktorí to potrebujú. Zapojenie celebrít aj známych športovcov je skvelý nápad. Naše deti boli nadšené a ešte raz veľmi pekne ďakujeme za skvelý umelecký zážitok. Dúfam, že aj nabudúce sa tohto koncertu budeme môcť zúčastniť. Želáme veľa síl a energie do ďalšej práce.

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

12.11.2017 18:46 žiaci a učitelia spojenej školy v Košiciach

Dobrý deň! Koncertu Integrácia sa žiaci našej školy - Spojenej školy na Vojenskej 13 v Košiciach - zúčastnili už niekoľkokrát. Vždy to bol veľký zážitok. Nebolo to inak ani teraz. Tohoto roku to bolo 17 žiakov - autistickí žiaci i žiaci s mentálnym postihnutím. Pre niektorých to bola prvá možnosť zažiť niečo také, pretože rodičia majú problémy zabezpečiť základné životné potreby a na kino, koncerty, výlety prostriedky neostávajú. Žiaci sa zabávali, spievali, tancovali. Bolo dojímavé ich sledovať. Preto Vám z celého srdca za túto možnosť ďakujeme! Veríme, že na nás nezabudnete ani v budúcom roku. Prajeme Vám veľa elánu a tvorivých síl do ďalších ročníkov.

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

12.11.2017 18:42 žiaci a učiteľky základnej školy s materskou školou v Starej Kremničke

Dobrý deň Veľmi pekne ďakujeme za možnosť zúčastniť sa koncertu integrácie v Poprade. Týmto spôsobom aj deti z malej obce pri Žiari nad Hronom, mnohé i zo sociálne znevýhodneného prostredia zažili nádherné chvíle, naplnili svoju dušu emocionálnymi zážitkami av srdiečku si odniesli pocit nezištnej pomoci. Budeme šťastní, ak dostaneme túto možnosť aj na budúci školský rok. S pozdravom

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

8.11.2017 17:36 SZŠ Giraltovce

Dobrý deň, chcem Vám v prvom rade poďakovať za príležitosť, ktorú dostala aj naša škola zúčastniť sa Vášho koncertu. Nielen deti, ale aj dozorkonajúci pedagogický zbor boli nesmierne vďační za všetky emotívne zážitky a ešte krajšie spomienky, ktoré si so sebou odniesli domov. Všetko bolo super, len jednu výhradu mám. Keď rozdávate integráčiky zúčastneným deťom, tak nech sú pre všetkých, nie polovica má jogurty a druhá polovica má mušličky. Niektorí rodičia to potom nemusia chápať dobre, že prečo nie obidva, ale dieťa si má vybrať, hlavne v tých nižších ročníkoch. Ďakujem.

Koncert Integrácia seniorov 2017

8.11.2017 17:35 Oddelenie sociálnych vecí MsÚ Sabinov

Dobrý deň, odozvu na koncert som mala od dôchodcov veľmi dobrú, koncert sa im veľmi páčil, aj darčeky ... .. čo im vadilo, bola nedisciplinovanosť návštevníkov koncertu (tlačenica, úplne zbytočná, veď každý mal zabezpečené miesto), ale pri takýchto akciách sa tomu asi vyhnúť nedá. Chcem sa Vám poďakovať za tento koncert, nie je jednoduché to zorganizovať, a prajem Vám do budúcna veľa dobrých nápadov, chuti, sily a sponzorov pri organizovaní takýchto akcií. Prajem pekný deň

Koncert Integrácia seniorov 2017

8.11.2017 17:33 zamestnanci a klienti Sv. Nikolaj, n.o. Medzilaborce

Dobrý deň, po návrate z Integrácie sme už v autobuse cestou domov počúvali od našich klientov samé pozitívne ohlasy. Klientom sa koncert veľmi páčil, keďže viacerí sa takejto akcie zúčastnili prvý krát. Nielenže sa dobre cítili v sprievode svojich kamarátov, kamarátok, či susedov, ale aj v kolektíve iných klientov, úžasne sa zabavli, zaspomínali na hity zo svojich mladších rokov, niektorí si aj zatancovali. Preto ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu takúto akciu. S pozdravom

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

8.11.2017 17:33 ZŠ v Marhani

Dobrý deň prajem, chcela by som Vám vyjadriť úprimné poďakovanie za to, že sme sa mohli zúčastniť na koncerte Integrácia 2017 v Poprade. Naše deti boli nadšené a spokojné. Tiež pedagogický dozor. Zaujímaví interpreti, zaujímavé osobné výpovede (Bekim...), dobrý program, šikovná organizácia (super je to, že každá má pridelenú osobu, ktorá sa o skupinu stará)... Perfektné bolo tiež to, že z miest, ktoré nám boli pridelené, sme mali výborný výhľad na pódium, takže naše deti vôbec nemali pocit, že by chceli ísť napríklad niekde bližšie, s čím sme mali problém na niektorom z minulých koncertov. (Dokonca sme nemali ďaleko ani toalety :-).) Príjemným bonusom bolo tričko, propagačné materiály o M. Hamšíkovi, kakaové lupienky či jablká... To všetko umocnilo pozitívny zážitok našich detí. Hneď nám kládli na srdce, aby sme sa určite prihlásili aj o rok. A tak budeme veľmi radi, keď sa budeme môcť zúčastniť aj na budúcoročnom koncerte. Krásny deň prajeme celému organizačnému tímu.

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

8.11.2017 17:32 ZŠ Šrobárova, Prešov

Dobrý deň, tak ako po iné roky, i tento rok mal koncert vysokú úroveň a deťom sa veľmi páčil. Už teraz sa tešia na jubilejný koncert v Bratislave.

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

8.11.2017 17:31 žiaci Spojenej školy Nová Baňa

Dobrý deň, ďakujeme za možnosť zúčastniť sa benefičného koncertu Integrácia, pre našich žiakov to bola nová skúsenosť, pretože takýto hudobný koncert ešte nezažili, odniesli si veľa krásnych zážitkov. Ďakujeme a dúfame, že takú úžasnú atmosféru koncertu naši žiaci ešte budú môcť zažiť. Prajeme Vám všetko dobré ... ..

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

8.11.2017 17:30 Down-syndróm klub Snina

Prajem príjemný deň. V mene všetkých našich deti s DS z nášho Klubu, ako aj ich rodičov, ktorí sa zúčastnili na uvedenom koncerte, sa Vám všetkým organizátorom chcem veľmi pekne poďakovať. Za vynaloženú námahu Vám patrí úprimná naša vďaka. Ďakujeme aj za miesta, ktoré sme tohto roku mali na lepšom mieste ako minulý rok. Deti a mládež (ako si hovoria naše staršie ratolesti) sa natancovali, odfotili sa s umelcami, pochutnali si na „Integráčiku“, potešili sa z tričiek a pod. Cestou domov sme sa zastavili na chutný obed a aby nám cesta rýchlejšie ubehla, tak sme si v autobuse aj zaspievali. Skrátka urobili sme si celodenný výlet. Ďakujeme ešte raz a tešíme sa už teraz na koncert na budúci rok. (dúfam , že nás opäť vyberiete)

Pridanie názoru:

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS