INTEGRÁCIA

Vaše názory

celkom 280
strana 28 / 28
transparenty

3.10.2014 17:51 milka

Integrácia -super, veľké poďakovanie za všetky deti, ale aj krásne, výstižné transparenty, bolo povedané, že sa budú hodnotiť, budu?

Pekny koncert

3.10.2014 11:38 Michaela

Cely čas rozmýšľam nad tým, čo robíš pre tie deti... Je to naozaj skvelé...

Veľký obdiv a vďaka ľuďom

3.10.2014 11:11 Ľubica Machavová

Nesmierne obdivujem ľudí, ktorí obetujú čas a námahu na pomoc týmto bezbranným ľuďom. Je to krásne, dojemné, úctyhodné. Skláňam sa pred Vami... . a ďakujem v mene všetkých, ktorí sme sa mohli zúčastniť na tejto skvelej akcii :)

dakujeme

2.10.2014 23:53 zuzana

Ďakujeme veľmi pekne, že sme mohli byť na koncerte.bol ako vždy úžasný a originálny na najvyššej úrovni.

Srdečná vďaka !!!

2.10.2014 11:06 Mgr. Galina Juričová

Ďakujem za silný zážitok z koncertu Integrácia! Srdečne blahoželám jeho organizátorom, hlavne p. Krafčákovi a všetkým, ktorí sa na tomto krásnom projekte podieľajú. Veď čo je krajšie, ako rozžiarené a šťastné detské očká? :)Sila projektu je z roka na rok väčšia, určite právom, lebo je zmysluplný a pomáha tým najzraniteľnejším - našim deťom. Veľa zdravia všetkým!! Ďakujem:)

29.9.2014 15:30 Kristínka

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či na športovú exhibíciu môžu ísť tiež iba pozvané školy. Ďakujem za odpoveď

krasny projekt

28.9.2014 21:19 Lucia

Blahozelam, krasny projekt, nadherna myslienka a prajem vela stastnych tvari, lepsich osudov deti.

ĎAKUJEM

26.9.2014 17:13 m. Dolinská

Zo srdca pozdravujem p. Krafčak! Tieto týždne intenzívne myslím na Váš projekt Integrácia /na Romana Sorgera, Katku Brychtovú, všetkých, ktorých si veľmi vážime pre ľudskosť a to, čo robia pre mnohých/. Spomíname na každoročný najkrajší zážitok Integráciu, kedy človek vôbec nemusí byť účinkujúci, ale len tak ako divák môže zažiť radosť toľkého počtu detí, precítiť pomoc, ochotu vnímať život inými radostnými ľudskými očami plnými človečiny, lebo toto je to, čo dvíha naše srdcia, ktorí máme chorých vo svojich rodinách, stačí každodenná konkrétna pomoc všedných dní - úsmev, milé slovo, úcta, SMS, letmý pohľad na ulici z MHD, tak málo stačí k šťastiu. Človečina to je to dobré svetlo. Ako ste povedali je za tým kopec úsilia, zabezpečovania vecí, osobností ... .skutky, námaha, ktoré sú neviditeľné. Skláňam sa pred tým všetkým. Ďakujem za všetku pomoc, ktorej sa nám cestou Integrácie dostalo, za tábor v Chorvátsku, ktorý bol zázrakom a neopakovateľným zážitkom na celý život pre môjho syna Tomáša. Zo srdca pozdravujem, nech sa všetky Vaše aktivity, snaženia a úsilie spojené s prípravou Integrácie 2014, ale aj iných projektov vydaria, želáme to všetkým, ktorý sa podieľajú na pomoci ľuďom a nech ozaj slnko svieti na všetky deti rovnako, nech Boh požehná duše a ľudské srdcia ľudí, ktoré chcú žiť a dýchať pre iných!!! Všetko dobré s láskou a úctou M. Dolinská, Prešov.

VEĽKÉ ĎAKUJEM

22.9.2014 11:23 Bernadetka Mačeková

Ešte raz vám chcem veľmi pekne poďakovať za koncert Integracia je to pre mňa jediný deň kedy som rada že som aká som - na vozíčku, lebo na tom koncerte je super, inač by som chcela iný život Vždy sa tam s niekym stretnem aj naposledy som sa stretla s Majkom Spiritom a daroval mi k narodeninám CD aj s venovaním, počúvam ho stale dookola posielam vam VEĽKÉ ĎAKUJEM!

NOVÁ KNIHA NÁVŠTEV

19.9.2014 19:44 Administrátor

Štart novej knihy návštev

Pridanie názoru:

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS