INTEGRÁCIA

Vaše názory

celkom 289
strana 2 / 29
Zájazd do Vatikánu

7.4.2018 23:12 Daniela, Ružomberok

Milá pani Magistra, V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať, že som sa mohla zúčastniť tohto projektu, ktorý bol na program bohatý, perfektne pripravený a zorganizovaný. Ani neviem čo k tomu dodať, neviem vytknúť žiadnu chybu, iba to , že by som privítala, keby ten deň mohol mať viac ako 24 hodín. Atmosféra bola výborná a chovali sme sa medzi sebou tak ako keby sme sa poznali už dávno a nie od chvíle pri vstupe do autobusu na Mlynských nivách. Snažili sme sa dodržiavať pokyny nášho vedúceho pána riaditeľa , dúfam, že sme ho nesklamali, lebo ovládnuť taký veľký kolektív určite nebolo ľahké. Ocenila som hlavne to ako to bolo pripravené, nikde sme nemuseli stáť a čakať v rade, všade nás už čakali a mohli sme pokračovať v programe. Samotná audiencia Svätého otca to bol silný zážitok, na ktorý sa nedá zabudnúť. Sprievodkyne čo nás sprevádzali a oboznamovali s históriou a pamiatkami Ríma a Vatikánu boli na vysokej úrovni. Neviem ako sa nám to podarí, aby sme všetky informácie zachovali čo najdlhšie v našich spomienkach. Bližšia prehliadka pamiatok v Ríme, ktoré sme nestihli vidieť podrobnejšie, len z autobusu, zanecháva v nás pocit toho, že by sme sa tam mali ešte vrátiť a doplniť si ďalšie vedomosti. Nezabudnem ani na návštevu na našom veľvyslanectve, ktoré by som ináč nikdy nenavštívila. Ja som vďačná za tieto tri dni, ktoré sme strávili spolu a mohla som zažiť krásne chvíle vo veselej spoločnosti. Teším sa na akciu, ktorá bude v Bratislave na jeseň kde sa opäť stretneme a pospomíname na krásne chvíle spolu strávené. Aj keď už nepatrím medzi najmladšie dôchodkyne počas pobytu som sa cítila veľmi dobre a snažila som sa držať krok s mladšími a to ma potešilo, že to ešte dokážem. Prajem Vám ešte veľa takýchto dobrých nápadov s ktorými potešíte aj iných dobrých ľudí. Ak ma napadne niečo vhodné do Vášho ďalšieho projektu určite sa ozvem. Prajem všetkým príjemné dni a veľa tvorivých myšlienok.

Vatikán

7.4.2018 23:08 Iveta, Piešťany

Srdečne všetkých pozdravujem, chcem sa veľmi pekne poďakovať za výlet do Vatikánu, v mene mojom, ale aj v mene mojej maminy. Obe máme úžasné zážitky a prekrásne spomienky. Tak, ako ste napísali, veľký dojem vo mne zanechala vzájomná súdržnosť celej skupiny, ako sme sa - každý z nás snažili dávať trochu pozor na susedu, prísediacu alebo kolegyňu idúcu popri nás a vyhýbali sa akýmkoľvek konfliktom. Celý program bol veľmi zaujímavý, nenašlo sa nič, čo by nás nudilo. Fakt klobúk dolu pred všetkými dôchodkyniami, ktoré šprintové tempo nabitého programu bez problémov zvládali. Výklady boli veľmi zaujímavé, dozvedeli sme sa veľa nových informácií. Veľkým prekvapením bolo srdečné privítanie na Veľvyslanectve SR pri svätej stolici a nesmierna ochota p. Sopkovej a kolegýň. Ešte raz veľká vďaka. Ak by Vám chýbali fotografie z urč. miest, rada sa o ne podelím. V prípade, že by bola v budúcnosti potrebná akákoľvek pomoc, veľmi rada pomôžem. Želám všetkým veľa zdravia a nadšenia pre ďalšie aktivity. Dovidenia

Zájazd do Ríma

19.3.2018 09:43 Eva,Jožka, Mária Poprad

Chcem sa poďakovať pánu Krafčákovi za úžasný zájazd do Ríma, ktorý bol skvele zorganizovaný, plný zážitkov a prekvapení. Návšteva Vatikánu, audiencia u sv. Otca, úžasný zážitok, a výborná atmosféra v kolektíve. Ďakujeme.

Zájazd do Vatikánu

12.3.2018 10:49 Mária, Mlynárovce

Splnilo sa mi želanie. Už som ani neverila, že sa dostanem do Vatikánu. Bol to pre mňa veľmi silný zážitok. Skvele zorganizované. Ďakujem pánovi Krafčákovi za to, že toto robí a držím palce, aby sa mu darilo aj naďalej plniť ľuďom sny.

integracia

24.2.2018 18:01 saska fockova

dakujem za koncert integracia bola to super vec koncert z mojimi spoluziakmi z kosic sme si to uzili a dufam ze koncert integracia bude aj nabuduci rok budem sa tesit vasa vanusicka saska fockova z kosic

Projekt Integrácia

13.2.2018 22:29 Ľudmila

Skvelý projekt, ktorý svojími aktivitami búra bariéry a ľudí reálne spája a na svojich koncertoch vytvára na tvárach nielen úsmev ale aj obrovskú radosť v srdci... ..

Najväčšia charitatívna športová exhibícia 2017 v Nitre.

13.2.2018 22:28 Robo

Skvelá myšlienka, ktorá nosí radosť deťom! :)

Koncerty Integrácia 2017

22.11.2017 08:54 Davide Mattioli

Ďekuji, ďekuji, ďekuji ze srdce. Jsi úžasný člověk a mně bylo čest tě poznat a poznat celý tvůj team... doufám, že mně budeš ještě někdy potřebovat, budu moc moc rád...

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

21.11.2017 14:23 Daniela s rodinou

Dobrý deň pán Krafčák, doposiaľ sme sa Vám celá rodina nepoďakovali za hodnotný dar, ktorý ste Kamilkovi na koncerte darovali. Pre syna to veľmi veľa znamenalo, ale je mu veľmi ľúto, že nevyšiel čas na to, aby sa z úprimného srdca poďakoval za záchranu a vyliečenie. Pre detské oddelenie Nemocnice v Poprade mal pripravený obraz, ktorý vlastnoručne namaľoval a pred dvoma týždňami sme ho boli spolu s ním a manželom venovať. Veľmi pekne Vám a občianskemu združeniu ďakujeme a prajeme všetko dobré.

KONCERT INTEGRÁCIA PRE SENIOROV 2017

20.11.2017 08:21 DOM SENIOROV Tatranská Štrba

Dobrý deň Pán Krafčák, v prvom rade sa Vám chcem úprimne poďakovať za možnosť zúčastniť sa na tomto podujatí. Osobne si veľmi cením, že aj v dnešnej dobe sa nájdu ľudia ako ste Vy. Ľudia, ktorým nie sú druhý ľahostajní a snažia sa pomáhať. Cením si to množstvo energie, ktorú ste vynaložili pri organizácií tak veľkého a hlavne kvalitného podujatia s množstvom výborných účinkujúcich. Ďakujem Vám, že ste spestrili život našich seniorov, vniesli im do srdca radosť a na tvárach vyčarili úsmev.

Pridanie názoru:

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS