INTEGRÁCIA

Vaše názory

celkom 274
strana 1 / 28
Projekt Integrácia

13.2.2018 22:29 Ľudmila

Skvelý projekt, ktorý svojími aktivitami búra bariéry a ľudí reálne spája a na svojich koncertoch vytvára na tvárach nielen úsmev ale aj obrovskú radosť v srdci... ..

Najväčšia charitatívna športová exhibícia 2017 v Nitre.

13.2.2018 22:28 Robo

Skvelá myšlienka, ktorá nosí radosť deťom! :)

Koncerty Integrácia 2017

22.11.2017 08:54 Davide Mattioli

Ďekuji, ďekuji, ďekuji ze srdce. Jsi úžasný člověk a mně bylo čest tě poznat a poznat celý tvůj team... doufám, že mně budeš ještě někdy potřebovat, budu moc moc rád...

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

21.11.2017 14:23 Daniela s rodinou

Dobrý deň pán Krafčák, doposiaľ sme sa Vám celá rodina nepoďakovali za hodnotný dar, ktorý ste Kamilkovi na koncerte darovali. Pre syna to veľmi veľa znamenalo, ale je mu veľmi ľúto, že nevyšiel čas na to, aby sa z úprimného srdca poďakoval za záchranu a vyliečenie. Pre detské oddelenie Nemocnice v Poprade mal pripravený obraz, ktorý vlastnoručne namaľoval a pred dvoma týždňami sme ho boli spolu s ním a manželom venovať. Veľmi pekne Vám a občianskemu združeniu ďakujeme a prajeme všetko dobré.

KONCERT INTEGRÁCIA PRE SENIOROV 2017

20.11.2017 08:21 DOM SENIOROV Tatranská Štrba

Dobrý deň Pán Krafčák, v prvom rade sa Vám chcem úprimne poďakovať za možnosť zúčastniť sa na tomto podujatí. Osobne si veľmi cením, že aj v dnešnej dobe sa nájdu ľudia ako ste Vy. Ľudia, ktorým nie sú druhý ľahostajní a snažia sa pomáhať. Cením si to množstvo energie, ktorú ste vynaložili pri organizácií tak veľkého a hlavne kvalitného podujatia s množstvom výborných účinkujúcich. Ďakujem Vám, že ste spestrili život našich seniorov, vniesli im do srdca radosť a na tvárach vyčarili úsmev.

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

12.11.2017 18:47 ZŠ s MŠ Bukovce

Dobrý deň! Hneď na začiatku sa chceme poďakovať, že sme sa mohli zúčastniť tohto Nadnárodného charitatívneho koncertu Integrácia. Celý tento projekt je založený na úžasnej myšlienke, že slnko svieti na všetkých rovnako a sme si všetci rovní. Vo Vašej práci je veľa ľudskosti a pomáhate tým, ktorí to potrebujú. Zapojenie celebrít aj známych športovcov je skvelý nápad. Naše deti boli nadšené a ešte raz veľmi pekne ďakujeme za skvelý umelecký zážitok. Dúfam, že aj nabudúce sa tohto koncertu budeme môcť zúčastniť. Želáme veľa síl a energie do ďalšej práce.

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

12.11.2017 18:46 žiaci a učitelia spojenej školy v Košiciach

Dobrý deň! Koncertu Integrácia sa žiaci našej školy - Spojenej školy na Vojenskej 13 v Košiciach - zúčastnili už niekoľkokrát. Vždy to bol veľký zážitok. Nebolo to inak ani teraz. Tohoto roku to bolo 17 žiakov - autistickí žiaci i žiaci s mentálnym postihnutím. Pre niektorých to bola prvá možnosť zažiť niečo také, pretože rodičia majú problémy zabezpečiť základné životné potreby a na kino, koncerty, výlety prostriedky neostávajú. Žiaci sa zabávali, spievali, tancovali. Bolo dojímavé ich sledovať. Preto Vám z celého srdca za túto možnosť ďakujeme! Veríme, že na nás nezabudnete ani v budúcom roku. Prajeme Vám veľa elánu a tvorivých síl do ďalších ročníkov.

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

12.11.2017 18:42 žiaci a učiteľky základnej školy s materskou školou v Starej Kremničke

Dobrý deň Veľmi pekne ďakujeme za možnosť zúčastniť sa koncertu integrácie v Poprade. Týmto spôsobom aj deti z malej obce pri Žiari nad Hronom, mnohé i zo sociálne znevýhodneného prostredia zažili nádherné chvíle, naplnili svoju dušu emocionálnymi zážitkami av srdiečku si odniesli pocit nezištnej pomoci. Budeme šťastní, ak dostaneme túto možnosť aj na budúci školský rok. S pozdravom

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

8.11.2017 17:36 SZŠ Giraltovce

Dobrý deň, chcem Vám v prvom rade poďakovať za príležitosť, ktorú dostala aj naša škola zúčastniť sa Vášho koncertu. Nielen deti, ale aj dozorkonajúci pedagogický zbor boli nesmierne vďační za všetky emotívne zážitky a ešte krajšie spomienky, ktoré si so sebou odniesli domov. Všetko bolo super, len jednu výhradu mám. Keď rozdávate integráčiky zúčastneným deťom, tak nech sú pre všetkých, nie polovica má jogurty a druhá polovica má mušličky. Niektorí rodičia to potom nemusia chápať dobre, že prečo nie obidva, ale dieťa si má vybrať, hlavne v tých nižších ročníkoch. Ďakujem.

Koncert Integrácia seniorov 2017

8.11.2017 17:35 Oddelenie sociálnych vecí MsÚ Sabinov

Dobrý deň, odozvu na koncert som mala od dôchodcov veľmi dobrú, koncert sa im veľmi páčil, aj darčeky ... .. čo im vadilo, bola nedisciplinovanosť návštevníkov koncertu (tlačenica, úplne zbytočná, veď každý mal zabezpečené miesto), ale pri takýchto akciách sa tomu asi vyhnúť nedá. Chcem sa Vám poďakovať za tento koncert, nie je jednoduché to zorganizovať, a prajem Vám do budúcna veľa dobrých nápadov, chuti, sily a sponzorov pri organizovaní takýchto akcií. Prajem pekný deň

Pridanie názoru:

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS