INTEGRÁCIA

9.ročník Nadnárodného koncertu Integrácia 2017 a 2.ročník Koncertu Integrácia seniorov 2017 priniesol pod Tatry jedinečnú myšlienku vzájomnej pomoci.

27. októbra sa v Aréne Poprad uskutočnili koncerty Projektu Integrácia. Aj tento rok sme za účasti tých najlepších slovenských a českých umelcov potešili viac ako 3000 detí z celého Slovenska. Len pre nich tu vystúpili hviezdy ako Stanislav Hložek, Heidi Janků, Lukáš Adamec, Kristína, Bekim, Monika Bagárová, Majk Spirit a naša stálica Ego. Atmosféra bola neskutočná a Aréna Poprad praskala vo švíkoch :) Nezabudli sme ani na našich seniorov a v ten istý deň sme pre nich pripravili zaujímavý program, ktorý sprevádzali nefalšované emócie a úprimná radosť všetkých účastníkov. Počas koncertov sme spolu s našim partnerom, Prvou stavebnou sporiteľňou, a.s. odovzdali 6 šekov v hodnote 350 €. Na detskom koncerte hodnotné ceny odovzdávala regionálna riaditeľka Prvej stavebnej sporiteľne v Poprade, pani Ing. Soňa Doláková. Seniorov týmito šekmi potešil Ing. Imrich Béreš, predseda predstavenstva Prvej stavebnej sporiteľne.

Ďakujeme všetkým partnerom Projektu Integrácia za podporu, bez Vašej pomoci, láskavosti a priazni by sme tieto sny nedokázali premieňať na realitu.

 
  1.11.2017 | Pridal: stefan | Charitatívny rozmer | zobrazené: 174 krát |  

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS