INTEGRÁCIA

Rozlúčka so školou v podaní Integrácia svieti pre všetky deti rovnako

V piatok 30. júna 2017 sa na Nám. sv. Egídia odohral koncert Rozlúčka so školou a Stretnutie priateľov Integrácie. Ľudia si užili vystúpenie Kamarátov z Trinity, Starmanie, Maroša Banga, Podtatranských Alexandrovcov a detí z MŠ Spišský Hrhov. Rozdali sme množstvo cien v podobe zájazdu za Marekom Hamšíkom do Neapola, podpísaný dres Mareka Hamšíka, pobyt v jednom z hotelov TRINITY HOTELS & RESORTS, pobyty v Chorvátsku od CK Kvalita Tour, voľný vstup do wellness v Hoteli Sipox. Na koncerte sme odmenili aj víťazky súťaže Recykluj a vyhraj firmy MilkAgro, ktoré sa tešili zo pobytu v Hotelu Tatra v Poprade a pobytu v Chorvátsku. Hladné a smädné brušká návštevníkov zaplnili chutné produkty našich partnerov - Integráčik od firmy Milk-Agro spol. s.r.o. , Acidrink Integrácia od Tatranská mliekareň a.s. , Integráčik Croissant od firmy Impol s.r.o. , lízanky Integrácia od spoločnosti TOL, spol.s.r.o. , osviežujúce nealko BB Hrozno a pivo Urpiner Goodlife od pivovaru Urpiner, pizza Integrácia od Pizza Italia Bongiorno, jabĺčka od Lunys spol. s.r.o. , keksíky a minerálky od TESCO STORES SR, a.s. , a pirohy a mňamíta od firmy HO&PE FAMILY, s.r.o. a tiež nálepky a šiltovky Integrácia.
Svojou prítomnosťou nás poctila aj pani ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Ing. Gabriela Matečná a ďalší vážení hostia.
Ďakujeme našim partnerom, hosťom, dobrovoľníkom a všetkým priaznivcom a podporovateľom Integrácie, že nám pomáhate prinášať radosť, šťastie a úsmev na detských tváričkách.
ĎAKUJEME!

 
  4.7.2017 | Pridal: stefan | Charitatívny rozmer | zobrazené: 147 krát |  

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS