INTEGRÁCIA

Začalo sa to všetko v roku 2008

Začalo sa to všetko v roku 2008, kedy sa uskutočnilo regionálne kultúrno-spoločenské podujatie. Dostalo názov INTEGRÁCIA, ktorého zámerom bolo spojiť deti zo špeciálnych škôl s deťmi zo škôl základných. Za päť rokov rôznych aktivít INTEGRÁCIE sa uskutočnilo množstvo charitatívnych aktivít, výtvarných a literárnych súťaží, športových podujatí, letných ozdravovacích pobytov pre deti, ktoré to najviac potrebujú. Aj naša škola sa už po druhýkrát zúčastnila charitatívneho koncertu INTEGRÁCIA v Steel Aréne v Košiciach dňa 14.októbra 2013. V Steel Aréne sa zišlo 9000 detí. Priviezol nás autobus, uviedli na miesta hostesky a burácanie hudby, dobrej zábavy začalo. Boli sme unesení vystúpením sólistov a skupín, ako sú IMT SMILE, EWA FARNA, SISA SKLOVSKA, HELENINE OČI... . , ale hlavne MAJK SPIRIT A EGO.
Naši žiaci už pár dní pred projektom utvorili krásny transparent ako symbol INTEGRÁCIE, pochopenia, priateľstva a súdržnosti.

Domov sme prišli veľmi spokojní, veď všetci sme dostali pekné tričko a sladkú maškrtu. Tešíme sa už teraz na ďalšiu INEGRÁCIU


 
  14.5.2014 | Pridal: Integracia | Napísali | zobrazené: 2717 krát |  

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS