INTEGRÁCIA

Koncert Integrácia 2013

Deň 15.október 2013 sme si zaznamenali do kalendára červenou farbou. Prečo? Lebo sme sa nemohli dočkať, kedy pocestujeme do Košíc na obľúbený charitatívny koncert INTEGRÁCIA.

Košická Steel Aréna nás privítala svojím obrovským priestorom, ktorý zaplnilo vyše 9000 detí zo všetkých kútov Slovenska. A atmosféra? Tá bola slovami neopísateľná. Koncert odpálil Ivan Tásler a jeho IMT Smile a potom sa to už sypalo – jedna hviezda za druhou. Kto sa nám páčil najviac? Každý mal svojho favorita. Jedni Dominiku Mirgovú, iní Peter Bič Project, ďalší Ewu Farnú, ale všetci sa zhodli, že na záver prišla bomba v podobe takých hviezd ako EGO a Majk Spirit.
Na svoje si prišli nielen naše uši ale aj oči, lebo hudbu striedal aj tanec. Veď taký súbor Vánok, ktorý netradične spája ľudový tanec a modernú hudbu, bol jedinečný.

Však pri všetkej radosti z hudby nesmieme zabúdať na tých, ktorým bol koncert INTEGRÁCIA 2013 venovaný. Našim rovesníkom – deťom, ktorým nenadelil osud toľko zdravia ako nám. Ponúkol deťom pekné emócie, nezabudnuteľné okamihy i splnené želania.
Integrácia, to nie je len jeden koncert, je to mnoho ďalších charitatívnych aktivít, je to o spájaní všetkých detí bez rozdielu, o podávaní pomocnej ruky, o šírení radosti a optimizmu. Preto je nám cťou, že sme sa toho mohli zúčastniť aj my.

Link na článok:http://www.mudrlanti.estranky.sk/clanky/nase-mimovyucovacie-aktivity/koncert-integracia-2013.html

 
  21.11.2013 | Pridal: Integracia | Napísali | zobrazené: 2904 krát |  

(C) Vádium-IT s.r.o. 2011/2014 | spracované v redakčnom systéme TESMUR:CMS